Software Engineer (Go)

· Zagreb, Zagreb
Employment Type Full-Time
Minimum Experience Experienced

Leapbit je softverska tvrtka koja razvija ambicioznu turnkey iGaming platformu Flex. Ima nas dvadesetak, a uredi su nam na Savskoj opatovini, kod City Centra West u Zagrebu.

Opušteni smo, ambiciozni i temeljiti, a bavimo se nekim od najsloženijih programerskih izazova. Koristeći koncept mikroservisne arhitekture upravljamo milijunima financijskih transakcija u realnom vremenu, obrađujemo 10+TB podataka godišnje i poslužujemo stotine tisuća korisnika.

Opis posla

  • kodiranje, testiranje i održavanje servisa u Go programskom jeziku
  • isporuka servisa korištenjem CI/CD principa

Potrebne kompetencije

  • napredno poznavanje Go jezika, relacijskih baza podataka i pisanje SQL upita
  • poznavanje računalnih mreža, mikroservisnih arhitektura i Git-a
  • poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

Dodatni plus je poznavanje

  • Linux okruženja
  • NoSQL baza podataka
  • real-time monitoring sustava i alata (poželjno: Prometheus i Grafana)
  • streaming i queue sustava - Apache Kafka, RabbitMQ ili ZeroMQ
  • Docker ili sličnih tehnologija

Što nudimo

  • plaću od 22.000 kn za mediora; od 33.000 kn seniora (bruto I)
  • 100% plaćeno bolovanje
  • godišnji bonus za učinak, božićnica i uskrsnica
  • edukacijski budget
  • dopunsko i dodatno zdravstveno osiguranje (godišnji sistematski pregled)
  • ugodna radna okolina i uobičajen set benefita

Thank You

Your application was submitted successfully.

  • Location
    Zagreb, Zagreb
  • Employment Type
    Full-Time
  • Minimum Experience